Zomeruitje 2019

Na een zeer geslaagd uitje in 2018 naar de Rotterdamse haven ging het dit jaar naar de ruimte. In Noordwijk bij de Space Expo werden we ontvangen met koffie. Rob van den Berg van directeur van Space Expo heeft ons uitgebreid en enthousiast geïnformeerd over de ontwikkelingen van de afgelopen jaren in de ruimtevaart en gaf ons een blik op de mogelijkheden die hierdoor zijn ontstaan. Na deze lezing hebben we op ons gemak de expositie kunnen bekijken, die vooral interessant was omdat het 50 jaar geleden was dat de eerste man een voet op de maan had gezet. Na de terugreis hebben we nog in het Paviljoen Malieveld kunnen genieten van de overheerlijke poffertjes met slagroom en aardbeien. We kunnen weer terugzien op een geslaagd zomeruitje. Voor de foto`s:

https://photos.google.com/album/AF1QipOZ9JSfjr-3HIHvAozMW6_qN8G833gllGLsCmHd

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *